O NAS

Sushi Satori ma zaszczyt  powitać Państwa w naszej oryginalnej japońskiej kuchni. Zapoznaj się z bogatym menu i zostań naszym stałym gościem. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas sushi będzie prawdziwym rajem dla Twojego podniebienia. Nawet jeśli nie jest Ci obca japońska kuchnia – prawdopodobnie nigdy nie próbowałeś tak wybornego sushi!

Wbrew naszym błędnym skojarzeniem, sushi to nie tylko surowa ryba. Tak naprawdę jego sercem i głównym składnikiem jest ryż. Sama ryba stanowi dodatek, podobnie jak grzyby, owoce morza czy warzywa. Proponowana przez nas dostawa sushi to najlepszy sposób, aby szybko, bez konieczności wychodzenia z domu skosztować najrozmaitszych kompozycji, począwszy od niewielkich zestawów dla jednej osoby, skończywszy na indywidualnie komponowanych dodatkach uświetniających nasze największe półmiski.

Oferujemy profesjonalny catering imprez, zapewniamy także dowóz sushi do biur oraz klientów indywidualnych na terenie całego Świebodzina i okolic. Zaskocz swoich gości lub współpracowników smaczną japońską kuchnią i wybierz najlepsze jedzenie z dowozem wprost do Twojego mieszkania lub siedziby. Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas sushi na telefon uatrakcyjni każdy wieczór, wprowadzi ciekawą, egzotyczną atmosferę i przede wszystkim na stałe rozkocha Cię w tej niezwykłej kuchni.